Genelİslami Haberler

Başbakan Erdoğan’ı kızdıran tişört

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün Ordu Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslendi. Erdoğan konuşmasında Gazze’de kara harekatı başlatan İsrail’i hedef aldı.

“BİR KURŞUNLA İKİ CAN TİŞÖRTÜ YAPMIŞLAR” DEMİŞTİ

Başbakan Erdoğan, Gazze’ye yapılan kara harekatı hakkında konuşurken, bir tişörte çok sinirlenmişti. Erdoğan, o tişört hakkında, “Müslüman kadının karnına ateş et, bir kurşun ile iki can diye tişört yaptırmışlar. Bunların insanlıktan nasibi yok, bu adiliktir, bu alçaklıktır, bu namussuzluktur. İnsanlık adına nefret ediyorum, lanet ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

BAŞBAKAN ERDOĞAN’I KIZDIRAN TİŞÖRT

Başbakan Erdoğan’ı kızdıran tişörtün fotoğrafları ortaya çıktı. İşte Başbakan Erdoğan’ı kızdıran“Müslüman kadının karnına ateş et, bir kurşun ile iki can” yazan tişört;

“SEN NE BİÇİM KADINSIN”

İsrail’in Gazze operasyonuna da tepki gösteren Erdoğan şu ifadeleri de kullanmıştı;

“Terör devleti İsrail, bir kez daha Gazze’ye saldırdı, bir kez daha masum çocukları, plajda oynayan çocukları vurdu. Masum kadınları, insanları katletmeye başladı. Bunların gözü o kadar dönmüş ki bir İsrail kadın milletvekili çıktı, ‘bütün Filistinli anneler ölmeli’ dedi. Sen ne biçim kadınsın. Kadın hakları derneklerinden ses çıkıyor mu? Çıkmadı, niye çıkmıyor, çünkü aynı zihniyetin mensupları bunlar. Bunlar analığa da karşı olanlar.”

ENSONHABER

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu