Hakkımızda

İslamiyet.gen.tr ailesi olarak 2005 yılından beri aktif hizmet vermektedir. Bu hizmetimiz sadece ALLAH celle celalühü rızasını elde etmek için yapılmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımızın destek ve görüşleri ile hareket etmeye devam ediyoruz.

Kuruluş amacımız: Sanal ortamda ümmet-i islamın doğru bir şekilde bilgilenmesini sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve Diyanet İşleri Başkanlığının verileri çerçevesinde Ümmet Birliğini sağlamak üzere hizmetlerimiz devam edecektir.

Geçmiş dönemlerde farklı görsel tasarım ve alt yapı sistemlerimizi sürekli iyileştirme yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. İnternet ortamındaki dini-islami sitelerin daha görsel olabilmesini ve planlı-düzenli bir sistem üzerine sürekliliğini sağlamak adına Örnek site olmak için ısrarla yolumuzda sizlerin duasıyla ilerliyoruz. En önemli şeyin daim olabilmesi için istikrarlı bir şekilde bu kutlu yolculukta hep birlikte olabilmek için, Dünya ve Ahiret kardeşliğimizin baki kalabilmesi için ve en önemli Rahman rızasını elde edebilmek için birlikte 10 yılımızı doldurduk ve daha nice 10 yıllarda beraber olmak ümidiyle…

Vesselam, Veddua

Başa dön tuşu