Manşet

İslamiyet Mobil Uygulaması Yayında!

İslamiyet.gen.tr ailesi olarak 2005 yılından beri aktif hizmet vermektedir. Bu hizmetimiz sadece ALLAH celle celalühü rızasını elde etmek için yapılmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımızın destek ve görüşleri ile hareket etmeye ve çalışmalarımıza devam ediyoruz inşaAllah.

Kuruluş amacımız: Sanal ortamda Ümmet-i Muhammed’in doğru bir şekilde bilgilenmesini sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve Diyanet İşleri Başkanlığının verileri çerçevesinde Ümmet Birliğini sağlamak üzere hizmetlerimiz devam edecektir.

Geçmiş dönemlerde farklı görsel tasarım ve alt yapı sistemlerimizi sürekli iyileştirme yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. İnternet ortamındaki İslamiyet ile ilgili dini-islami sitelerin daha görsel olabilmesini ve planlı-düzenli bir sistem üzerine sürekliliğini sağlamak adına Örnek site olmak için ısrarla yolumuzda sizlerin duasıyla ilerliyoruz. En önemli şeyin daim olabilmesi için istikrarlı bir şekilde bu kutlu yolculukta hep birlikte olabilmek için, Dünya ve Ahiret kardeşliğimizin baki kalabilmesi için ve en önemli Rahman rızasını elde edebilmek için birlikte 10 yılımızı doldurduk ve daha nice 10 yıllarda beraber olmak ümidiyle…

Vesselam, Veddua…

UYGULAMAYI ÜCRETSİZ Akıllı telefonlarınıza indirmek için tıklayınız! 

Uygulama Özellikleri:

İslamiyet Mobil uygulamasının bazı özellikleri şunlardır:

– Güncel Diyanet İşleri Başkanlığından sağlanan Namaz Vakitlerine istediğiniz zaman uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylelikle Namaz Ezan Vakitleri için ayrı bir uygulama yükleme ihtiyacı duymayacaksınız.

– İslami Haberler bölümünden güncel bilgilere ulaşabileceksiniz.

– Kuran-ı Kerim, Efendimiz (s.a.v) Hayatı, Hadisler, Dualar, İslami Dini Hikâyeler, İlmihal Bilgiler, İslami Sorular ve Cevaplar, Mübarek Gün ve Geceler, İslam Tarihi, Cuma Hutbeleri, İslam’da Kadın ve Aile, Çocuklara Özel, Rüya Tabirleri, Kıyamet Günü Hakkında Bilgiler, Bayram ve Kandil Mesajları, Hatimler ve Hatim Duası, İslami Videolar, Dini Sohbetler ve diğer tüm kategorilerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

– İslamiyet.gen.tr ana sayfasında ki tüm kategorilere ve ona bağlı alt kategorilerdeki içeriklere İslamiyet Mobil sayesinde erişme imkânına sahip olacaksınız.

– Bu uygulamanın en önemli özelliği ise SİZDEN GEREKSİZ YETKİ-İZİN talep ETMEMEKTEDİR. Böylelikle telefonunuzun güvenliğini üst seviyede tutmuş olacaksınız.

Uygulama hakkında:

İslamiyet Mobil Uygulamasının ilk sürümüdür. Bu uygulama sürekli gelişime açık olacak ve siz değerli kullanıcılarımızın görüş ve önerileri doğrultusunda –varsa hataları giderilecek- ve gelişim sürecinin hep beraber tamamlamaya devam edeceğiz inşaAllah.

Uygulamayı şuan sadece Android İşletim sistemi üzerinden çalışmaktadır.

Google Play Market üzerinden indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.islamiyetgentr.mobil

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu